OPTİMUM TRAVERTEN

OPTİMUM TRAVERTEN

Genç kuşak aile üyeleri tarafından kurulan Optimum Traverten, tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen traverteni uluslararası standart ölçülerde modern tesisinde işlemektedir.

Yıllık 500.000 m2 üretim kapasitesine sahip tesiste Türk makine sanayinin son teknoloji makineleri tercih edilmiştir. İstikrarlı yatırım ve büyüme anlayışı ile sektörde emin adımlarla ilerleyen Optimum, ürünlerini dünyanın birçok yerine pazarlamaktadır. Optimum Traverten, bugün 2.400 m2 kapalı olmak üzere toplamda 9.000 m2 alan üzerinde kurulu son teknoloji yerli makinelerle donatılmış modern tesisinde faaliyet göstermektedir. Tesisin iki temel üretim hattı bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve ağırlıklı olanı uluslararası standart ölçülerde traverten fayans üretimi, diğeri ise patlatma traverten üretimidir. 

Her anlamda kalite bilinci ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile çalışan Optimum, aynı zamanda üretimin temel taşı olan insana verdiği değer ile öne çıkmaktadır. Optimum, modern teknolojisi sayesinde ürünlerde kaliteyi, sürekliliği ve kısa zamanda ürün teslimini gerçekleştirebilmektedir.